Teslimat Bilgileri

Atelier-55.com, online alışverişte Atelier 55 koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.Kargolarınız ücretsizdir.

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Turkiye sınırları dısında siparisleriniz DHL ile gonderilir. Ucret urun kutusunun agırlık ve ebatlarina gore gidecegi sehir ve ulkeye gore hesaplanmaktadır. Siparisleriniz kayıtli teslimat adresinize 10 is gunu icerisinde gonderilecektir.

- Doğal afet, yangın ve terör gibi olağan dışı durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilmektedir.

-Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Atelier 55 sorumlu değildir.

- Mail adresinize gönderilen ve sipariş özetinizde yer alan SİPARİŞ NUMARANIZ ile dilerseniz Atelier-55 ana sayfasından kullanıcı girişi yaparak PROFİLİM -> SİPARİŞLER kısmına girerek ürününüzün nerede olduğunu takip edebilirsiniz.